MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5315464
nr 531 5464
Byrå
Gustaviansk stil, längd: 75, djup: 47, höjd: 78 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
850 kr
måndag 30 juni 2008
kl 16:34:06
350 kr
600 kr
800 kr
Den Gustavianska stilen